Garnizon – Misje

Followerzy

Wybierają się na misje, które zapewniają różnorakie nagrody, do których zaliczają się materiały do rozbudowy garnizonu, czy niskopoziomowy loot raidowy.

  • Followerzy mogą zostać przypisani do misji garnizonu, które zapewniają zasoby, różnorakie przedmioty, doświadczenie dla followera, a nawet potencjalny gear.
  • Followerzy mogą zapewnić pewne bonusy dla budynków twojego garnizonu, takie jak zdolność do zmiany wyglądu czy enchantu broni.
  • Pewna ilość followerów z cechą Bodyguard mogą asystować przy zabijaniu mobów w Draenorze, ewentualnie zapewniać specjalne umiejętności, jak np. Ishaal Perk: Courier Raven.
  • Followerzy mogą być zdobyci poprzez questowanie;  gracz z Lunarfall Inn na poziomie 2 może rekrutować dodatkowych followerów.

Misje w garnizonach

Misje to niejako questy do których wykonania wybieramy naszych followerów. Regularnie dostajesz dostęp do nowych misji, które mają różne nagrody, cele i czas trwania.

Każda misja ma inny typ nagrody- przykłady:

Istnieje także kilka misji- easter eggów, będących hołdem do znanych z uniwersum Warcraft żartów:

Monumenty

Garrison Monumets to swojego rodzaju pomniki, które możemy zdobyć za odpowiednie osiągnięcia, a następnie umieścić w naszym garnizonie. Mają one przeznaczenie typowo dekoracyjne.

Outposty

Garrison Outpost nie działa tak jak Garrison Hub – nie możesz tu konstruować nowych budynków, czy ulepszać istniejących, ponieważ służy do czegoś zgoła innego. To nasza placówka, która pozwoli nam zdobyć specjalne perki dla naszej postaci i unikalne questchainy, za których wykonanie zdobędziemy followerów i walutę pozwalającą na zakup niebieskich planów do garnizonu.

  • Budynek, który wybierzesz na Outpost w poszczególnej strefie da ci inny perk.
  • Istnieje 8 potencjalnych wyglądów Outpost, które są inne dla Alliance i Hordy.
  • Możesz włączyć Outpost na 100lv za 10.000 gold.

Zlecenia

Sporo budynków posiada tzw. „kolejność pracy” (Work Order), która to pozwala na zmianę jednego surowca w inny, bardziej przydatny.

Work Orders to świetny system pozwalający na zdobywanie surowców zwłaszcza do profesji, których nie rozwijamy. Liczba zleceń, które możemy zamówić, bazuje na lvl budynku. Możesz także ustawić w kolejce kilka zleceń, tak by te były wykonywane jeden po drugim bez konieczności logowania się do gry.

Zamówienie trwa obecnie 4 godziny. Po zakończeniu surowce znajdujemy w skrzynce w środku budynku.

Zadania dodatkowe

Gracze mają szansę wylootować z mobów niekompletne fragmenty surowców przeznaczonych do ich profesji. Następnie mogą użyć tych fragmentów razem z odpowiednimi reagentami, by stworzyć rzadkiej jakości przedmiot, który gdy oddamy NPC, dostaniemy materiały do garnizonu i skillup dla naszej profesji.

Przykłady: Lesser Alchemist Stone, Standard Survey Bot, Attuned Alchemist Stone.

    Ironforge © 2014-2016 | Powered by Wordpress | Template by Tioreo | Wszystkie prawa zastrzeżone