World of Warcraft Legion Recenzja Dodatku do gry – Nasza opinia

World of Warcraft Legion Recenzja Dodatku do gry - Nasza opinia

World of Warcraft Legion Recenzja Dodatku do gry – Nasza opinia:

Pozwól uzyskać ostrzeżenia na uboczu. Nie ma innego sposobu, by w tej chwili dokonać jednoznacznego wyroku w sprawie Myriad. Częściowo to jest zapytanie o czas. Jest to ogromny wzrost z masami materiału, a nawet więcej w drodze. Dokładnie to, co jest jeszcze więcej, jest wielu nas grających, a także nie wszyscy próbujemy znaleźć te same punkty. Niektórzy lubią doświadczenie PvE oparte na zadaniach, a także szanują go jako krok naprzód w kierunku jeszcze bardziej PvE-, jak również skupionej na Raidzie końcówki. Niektórzy gracze są hardcorowymi graczami WoW, którzy od ponad roku grają regularnie, a niektórzy wpadają i wychodzą, często, gdy zaczyna się zupełnie nowy rozwój. Niektórzy uzależniają się od rzeczy społecznych, rzemiosła, a także zadań pobocznych, podczas gdy inni prawie nie odkrywają całych miejsc w grze wideo.

Każdy wzrost World of Warcraft ma cel – jakiś cel wykraczający poza udostępnienie ogromnej ilości fanów MMO. Jeśli Katastrofa pomyślnie zakończyła się ponownym uruchomieniem, podobnie jak Warlords of Draenor z 2014 roku, z inicjatywą z dołączonymi warstwami połysku, Myriad wydaje się być poważnym wyzwaniem dla klientów, którzy stracili ważność, a także doradza im, ile to kosztuje? przyjemne WoW może być. Dla wszystkich nowych regionów, sytuacji, systemów i kursów osobowości jest to rozwój oparty na miłych wspomnieniach z dawnych czasów. Jeśli niewiele ma do ukrycia tego, jak dokładnie wyglądają i wyglądają przestarzałe WoW, to świetnie sprawdza się w doradzaniu ci, dlaczego tak szybko, jak ci się podoba, i dlaczego możesz to zrobić jeszcze raz.

Daje to możliwość uczynienia gry wideo bardziej wszechstronną. Burza śnieżna pragnie zorganizować dla Myriad, jak również rzeczy społeczne, które wciąż tam są, jeśli tego zapragniesz, ale jest także zachwycone, że wspierają tylko graczy za pomocą przyjaznych dla nich linii misji, pomocy w trybie kooperacji ad-hoc, a także w wyjątkowych urządzeniach matchmakingowych . Wynik? Już nie musisz poświęcać się samemu WoW, aby zdobywać postępy i mieć dużo przyjemności.

Mimo to istnieją pewne punkty, które moglibyśmy twierdzić ostatecznie. Na początek Snowstorm naprawdę wiele zrobił, aby zarówno WoW, jak i Myriad były dostępne na największym możliwym rynku docelowym graczy. Zaczyna się to od bardzo wczesnej gry wideo, która jest znacznie bardziej skoncentrowana na tym, abyś przyspieszył, szybciej odkrywając, a także szybciej, a także na upakowaniu bezpłatnego wzrostu Stopnia 100 dla samotnej osobowości, dzięki czemu jest to możliwe. dla graczy, którzy porzuciwszy grę WoW wiele lat temu, mieli możliwość uchwycenia i zdobycia osadzonego.

Bez wątpienia, dzięki dwóm intrygom, a także kilku wyścigom i kursom, z których każda ma swoje własne lokalizacje początkowe, a także pewne linie zadań, istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoje doświadczenia z WoW będą z pewnością bardzo różne od moich. W pewnym sensie ocenianie go przypomina ocenę Londynu lub Nowego Jorku z tygodniowej twierdzy – mógłbyś po prostu zająć się kawałkiem, a nie kulą wosku.

Najlepszy przewodnik po komputerach do gier:

Właściwie to zainwestowałem większość czasu w solówki, ale tak naprawdę rzadko spotykałem się z misją, z którą po prostu nie mogłem sobie poradzić. Właściwie, wydaje mi się, że systemy wykorzystywane do dostosowywania stopni bestii do dopasowania poziomu graczy są również bardzo łatwe, chociaż duże zespoły, a także menedżerowie przeciwników, mogą nadal dawać poczucie pewności siebie jako szkodliwą. Poza tym, że nie grałem w żadnej oficjalnej drużynie, poświęciłem sporo czasu temu razem z kumplami, wiele dzięki kreatywnym tagom Intrygi Myriad, które pozwalają ci współpracować, by zwalczać tłumy, a także pracodawcy ze wszystkimi graczami uzyskującymi rozsądną ocenę zdolności kredytowej za swoje inicjatywy.

Pewne, że spełnisz okresowe szarpnięcie, ale w tej chwili gracze są pełni szacunku, przyjemni i zadowoleni, aby zaoferować lub wziąć trochę pomocy. Gdy potrzebujesz jeszcze większej pomocy, a większość linii zadań kończy się w lochu w dowolnym miejscu, urządzenie Team Finder bardzo ułatwia znalezienie zespołu bohaterów, a także wielu innych graczy, którzy są zadowoleni, oferując wsparcie a także wsparcie tak długo, jak je wypełniasz w połowie drogi, a także grasz w wyznaczonej funkcji tank / healer / damage-dealer.

Jednak Myriad wydaje się być ponownie wzmocniony WoW, z zupełnie nowymi lokalizacjami oraz liniami zadań, które wydają się upamiętniać najlepsze z gier wideo. Co więcej, wiele nacięć, które sprawiły, że przestałeś cieszyć się WoWem, twoja własna metoda zniknęła, a to dzięki wszechstronnej strategii i latom rozjaśniania interfejsu użytkownika, a także standardowych systemów.

Myriad nie jest tak naprawdę przekształcony w WoW. Walcząca w klawiaturze mechanika mechaniczna wygląda na tak stara, jak wielkie litery, a gra minuta po minucie praktycznie nie zmieniła się przez więcej niż lata. Grafika jest również znacznie mniej wyrafinowana w porównaniu do tej, która została wprowadzona na rynek. Wierzę jednak, że początkujący z pewnością odnajdą tę historię, a także większość personalizowanych i frustrujących konwencji. Również jako powracający gracz, wciąż wydawał mi się nierozważnym noobem.

Umieść wszystko ze sobą, a także masz doświadczenie, które naprawdę wydaje się zarówno trochę antyczne, jak i absolutnie wciągające. Jeśli kiedykolwiek przedtem miałeś ochotę spróbować lub powrócić do bestii MMO Snowstorma, to jest ta chwila.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *