Wszystko, co musisz wiedzieć o Bitwie o Azeroth WOW

2 zupełnie nowe kontynenty, WarFronts inspirowane Warcraft 3, a także 6 zupełnie nowych ras do odblokowania – wszystko pokrywa.

Orki kontra ludzie

Wszystko, co musisz wiedzieć o Bitwie o Azeroth WOW

W obiekcie Fight for Azeroth pojawia się popularny problem pomiędzy obiema intrygami w sercu Wow. Wraz z rytmem Myriad, a także zewnętrznym zagrożeniem dla Azeroth, Tłum i Partnerstwo aktywują się nawzajem, a także poszukują nowych sojuszników, aby zwiększyć swój ranking. Miasta z zasobami zostały faktycznie wyeliminowane podczas inauguracyjnych ataków, a także gracze wyruszają na pełne morze do zupełnie nowych kontynentów Kul Tiras, a także Zandalar w nadziei, że uda im się utrzymać przyczepność w stosunku do wielu innych.

Wzrost z pewnością przyniesie 2 zupełnie nowe kontynenty, a także stopnie 120 stopni, liczne nowiutkie wyścigi do odblokowania, 10 zupełnie nowych lochów, a także ciekawe, zupełnie nowe zadania, takie jak podejście w czasie rzeczywistym, motywowane Warfronts, gdzie 20 graczy z pewnością oblęża cytadele w projekcie w stylu Warcraft 3, pełnym strukturą bazową, zaglądaniem do niej i wieloma innymi. Jest ładunek do rozładowania dotyczący walki o Azeroth, więc poniżej znajdziesz to, co powinieneś zrozumieć.

Wow: Walka o Azeroth jest dostępna w 2018 roku. Jako że gracze przewidywali kilka miesięcy wcześniej, jest to rozwój ustanowiony na pełnym morzu wypełnionym gigantami, piratami, a także gigantycznymi piratami. Sednem tego rozwoju jest przywrócony koncentrat na problemie, który zaczął się od najmniejszych rzeczy: nieludzkiego tłumu walczącego z godnym partnerstwem. W całym Blizzcon 2017 nadzorca gier wideo Ion Hazzikostas, a także innowacyjny kierownik Alex Afrasiabi, wymagał do omówienia wszystkiego, czego moglibyśmy się spodziewać po tym morskim doświadczeniu.

Walka o Azeroth z pewnością podniesie maksymalny poziom do 120 graczy, którzy będą chcieli wzmocnić inicjatywę bojową o swoje intrygi. W przeciwieństwie do wszystkich postępujących w tym samym obszarze, gracze Crowdona z pewnością zapuszczą się na okupowaną przez trolle wyspę Zandalar, podczas gdy Partnerstwo poszukuje przywrócenia uprzejmych połączeń z morskimi supermocarstwami Kul Tiras. Każdy kontynent ma 3 obszary, które mają żywy poziom skalowania do Myriad, więc możesz wybrać miejsce, w którym chcesz się zająć rekreacją. Jak tylko osiągniesz stopień 120, obszar przeciwnej intrygi zdaje się odkrywać i przezwyciężyć.

Sojusz

Kul Tiras jest domem Proudmoores, w szczególności Katherine Proudmoore, matki Jainy. Tutaj gracze Przymierza będą musieli zaangażować się w konflikty różnych wielkich domów, z których każdy rządzi strefą i pomóc rozstrzygnąć spory, aby zdobyć ich lojalność w nadchodzącej wojnie.

Tiragarde Sound jest głównym ośrodkiem zamieszkałym przez serdecznych łowców potworów i okrutnych piratów.
Drustvar to zalesiony region górski na południu, walczący ze straszliwą klątwą, która pochłania mieszkańców.
Na północ od Tiragarde leży Stormsong Valley, bujna, zielona kraina rządzona przez House Stormsong i grupa morskich kapłanów, którzy budują łodzie dla floty Kul Tiran.

Horda

Gracze Hordy wyruszą do Zandalaru, niegdyś ojczyzny starożytnego imperium trolli, które popadło w chaos po wydarzeniach w Cataclysm.

Zuldazar jest stolicą i jedynym bezpiecznym regionem na kontynencie, ale może nie na długo, dzięki wewnętrznemu powstaniu i najazdom marionetek krwi na północy.
Naz’mir jest rozkwitającym bagnem na północy i domem dla dzikich trolli, których gracze pokonają, angażując się w pomoc Loa, bogów, których czczą trolle.
Vol’dun to rozległa pustynia pustoszona przez legiony wysłane przez Starych Bogów. Zamieszkane przez zbrodniarzy z plemion Zandalri, gracze zaprzyjaźnią się z rasą ślicznych lisich ludzi, by walczyć przeciwko slitheringowi sethrakowi.
W przypadku Legionu łuki postaci, takie jak odkupienie Illidana, stały się głównym filarem głównej opowieści. Bitwa o Azeroth rozszerzy się w dużym stopniu, skupiając się na kluczowych postaciach z tradycji Warcrafta. Gracze zobaczą kolejny rozdział w historii bohaterów takich jak Anduin Wrynn, Slyvanas, Jaina Proudmoore, Thrall i ulubiony trolel wszystkich, Vol’jin.

Końcowe informacje i kiedy będzie dodatek:

No tak, tak samo jak Snowstorm robi cholerne serwery Vanilla. Zwariowany.

Kolejna istotna funkcja ujawniona w Blizzcon jest dodatkowo widoczna przed wzrostem w punkcie 7.3.5: skalowanie poziomu dla wszystkich Azeroth oraz starych wzrostów. W tej chwili mamy do czynienia z nim, ale obszary na pewno będą od razu pasować do twojego poziomu w danej odmianie, pozwalając ci poświęcić trochę czasu na zbieranie opowieści o każdym starym obszarze rozwoju, a nie zmienianie jej tak jak obecnie. To jest coś, co jako osoba, która tak bardzo pragnęła, by zacząć świeżą osobowość, jestem bardzo zachwycona.

Wraz z rozwojem Blizzconu, zbliżającym się do 2018 roku, a także z wprowadzeniem gry Fight for Azeroth, z pewnością powstanie jeszcze więcej informacji. Jednak to wprowadzenie obejmuje kilka z największych atrybutów, którymi można się cieszyć (lub lamentować). Będziemy aktualizować tę opowieść podczas weekendowej przerwy, jeśli cokolwiek znaczącego zostanie wprowadzone, ponieważ obecnie najlepiej radzisz sobie z porządkowaniem Myriad na Argusie. Zbliża się całkiem nowe ryzyko.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *